آموزشگاه آرایشگری کجا برم

آموزشگاه آرایشگری کجا برم

برای پیدا کردن آموزشگاه آرایشگری مناسب، می‌توانید از روش‌های مختلف استفاده کنید. بهترین روش، مراجعه به وب‌سایت‌های معتبری است که دوره‌های آموزشی در زمینه آرایشگری را ارائه می‌دهند. در این وب‌سایت‌ها، می‌توانید اطلاعاتی در مورد دوره‌های آموزشی، مدت زمان و هزینه‌ی آن‌ها، سطح دوره‌ها و موارد دیگر مربوط به آموزشگاه پیدا کنید.

همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت‌های نقد و بررسی آموزشگاه‌ها و همچنین مشاوره با افرادی که قبلا در چنین دوره هایی شرکت کرده‌اند، بازخورد و نظرات آنها را در مورد آموزشگاه‌های مختلف جمع‌آوری کنید.

در نهایت، می‌توانید با تماس با آموزشگاه‌های مختلف و درخواست رزرو جلسه مشاوره، با مسئولان آموزشگاه صحبت کنید و اطلاعات لازم را در مورد دوره‌های آموزشی و شرایط ثبت نام به دست آورید.

آیا می‌توانید چند آموزشگاه معتبر را به من معرفی کنید؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران

باید توضیح دهم که معیار برای اینکه یک آموزشگاه معتبر باشد، می‌تواند متفاوت باشد و بستگی به نیاز و سطح شما دارد. با این حال، چند آموزشگاه معتبر در زمینه آرایشگری و مرتبط با این حوزه را معرفی می‌کنم:

آموزشگاه آرایشگری بین‌المللی سیمای ماندگار:

آموزشگاه آرایشگری بین‌المللی سیمای ماندگار در صادقیه تهران

آموزشگاه آرایشگری بین‌المللی سیمای ماندگار یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری در ایران است. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه آموزش آرایشگری، به دانشجویان خود دوره‌های گوناگونی از جمله آرایشگری عروس، طراحی ابرو، کاشت ناخن، میکاپ حرفه‌ای، شینیون مو، رنگ و مش، میکروپیگمنتیشن و… ارائه می‌دهد. این آموزشگاه دارای کادری مجرب و حرفه‌ای از مدرسان است که با استفاده از مواد و تجهیزات به‌روز و مدرن، به کارآموزان خود آموزش می‌دهند. همچنین آموزشگاه سیمای ماندگار با توجه به سطح شما، دوره‌های مختلفی را ارائه می‌دهد و با توجه به نیاز شما، می‌توانید برای شرکت در دوره‌های آموزشی این آموزشگاه ثبت نام کنید.

تلفن همراه: ۰۹۱۲۴۴۷۶۲۷۴  تلفن ثابت: ۴۴۹۵۳۸۲۱-۰۲۱
….
آدرس آموزشگاه آرایشگری : تهران – صادقیه – ابتدای آیت الله کاشانی – پشت بیمارستان ابن سینا – خیابان اعتمادیان – جنب دبستان شکوفه های انقلاب – پلاک ۲۷- واحد۱۲- زنگ۱۲- طبقه ۳

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی دوبانو:

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی دوبانو

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی دوبانو با مدیریت فرحزادی یکی از مشهورترین آموزشگاه‌های آرایشگری و زیبایی در غرب تهران است. این آموزشگاه با بیش از ۱۵ سال سابقه در ارائه دوره‌های مختلف آرایشگری و زیبایی، به دانشجویان خود آموزش‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. از جمله دوره‌هایی که در این آموزشگاه برگزار می‌شود می‌توان به آرایش عروس، میکاپ حرفه‌ای، کاشت ناخن، طراحی ابرو، کوتاهی مو، شینیون، آرایش دائم و… اشاره کرد. با توجه به تجربه مدیریت آموزشگاه در اموز آموزشی سعی میشود کادر  و مدرس های این آموزشگاه با تجربه و مجرب می باشند و با استفاده از مواد و تجهیزات به‌روز و مدرن، دانشجویان خود را در زمینه‌های مختلف آرایشگری تربیت می‌کنند. همچنین آموزشگاه دوبانو با توجه به نیاز شما، دوره‌های آموزشی را با سطح مختلف ارائه می‌دهد و می‌توانید برای شرکت در دوره‌های آموزشی این آموزشگاه ثبت نام کنید.

 تلفن ثابت : ۰۲۱ – ۴۴۰۴۸۶۳۵ == ۴۴۰۴۸۶۳۴

تلفن همراه : : ۸۲۱۸ -۷۰۲-۰۹۲۱ == ۵۲۵۲-۵۸۲-۰۹۳۹

 آدرس آموزشگاه  : غرب تهران – صادقیه – ستاری – ابتدای بلوار فردوس شرق – جنب بانک ملت – ساختمان بلوط -طبقه ۴ – واحد ۴۴

آموزشگاه آرایشگری بانو روشنایی:

آموزشگاه آرایشگری بانو روشنایی در نارمک

آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو روشنایی با مدیریت سرکار خانم روشنایی یکی از مراکز آموزشی معتبر در حوزه آرایشگری و زیبایی است. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال تجربه در این حوزه، دوره‌های مختلفی را در زمینه میکاپ عروس، کاشت ناخن، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، ماساژ و مراقبت از پوست، خدمات مژهو … ارائه می‌دهد. هدف آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو روشنایی، یادگیری مهارت‌های آرایشگری و زیبایی به صورت حرفه‌ای و کسب دانش برای شروع یک کارآفرینی در این حوزه است. اگر شما به دنبال یادگیری مهارت‌های آرایشگری و زیبایی هستید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت و یا تماس با آموزشگاه بانو روشنایی، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. این آموزشگاه دارای لاینسس های مختلف آموزشی است.

همراه : ۸۲۹۶-۵۸۶-۰۹۱۲  تلفن ثابت:  ۷۷۲۷۴۶۲۷-۰۲۱ – ۷۷۲۰۸۰۴۸-۰۲۱

دسترسی ۱: شرق تهران – مترو علم و صنعت – خیابان دردشت شمالی – نرسیده به چهارراه گلبرگ – نبش اولیایی – پلاک ۴۱۱ – طبقه ۳ – واحد ۶

دسترسی ۲: شرق تهران – نارمک – میدان هفت حوض – خیابان گلبرگ شرقی – تقاطع دردشت – دردشت شمالی – نبش اولیایی – پلاک ۴۱۱ – طبقه ۳ – واحد ۶

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی رنجبر:

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی رنجبر سعادت اباد

این آموزشگاه با مدیریت سرکار خانم رنجبر با بیش از ۲۵ سال سابقه در حوزه آرایشگری و زیبایی، دوره‌های مختلفی از جمله آرایش عروس، شینیون و بافت مو، کاشت ناخن، کوپ و کوتاهی مو، کراتینه و صافی مو،  طراحی ابرو و میکاپ حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. سعادت‌آباد یکی از مناطق معروف تهران است که آموزشگاه‌های زیادی در زمینه آرایشگری و زیبایی دارد. این آموزشگاه دارای لاینسس های مختلف آموزشی است و تمام رشته های آرایشگری را با متد های جدید آموزش میدهد. یکی از آموزشگاه های پرهنرجو میباشد.

تلفن :   ۲۲۰۶۲۵۸۲۲۲۳۷۸۰۹۷ –  ۰۹۱۲۳۲۶۴۲۴۹

آدرس :  سعادت اباد – میدان کاج – سرو شرقی – اولین خیابان  – نبش خیابان بهزاد – ساختمان ارس – واحد یک

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی بانو نهال:

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی بانو نهال میدان انقلاب تهران

این آموزشگاه با مدیریت خانم گرشاسبی و با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه آرایشگری و زیبایی، دوره‌های مختلفی از جمله آرایشگری عروس، میکاپ حرفه‌ای و کاشت ناخن را ارائه می‌دهد. این آموزشگاه با توجه به نیاز دانشجویان خود، دوره‌های مختلفی را در سطح مبتدی تا پیشرفته، برگزار می‌کند و به دانشجویان خود امکان پیشرفت و بهبود مهارت‌های خود را می‌دهد. این آموزشگاه در میدان انقلاب تهران واقع است و هنرجویان زیادی را آموزش میدهد.

تلفن:   ۶۶۹۳۴۶۲۰ ۰۹۳۷۲۹۳۷۲۰۲

آدرس: تهران- میدان انقلاب- (کارگرشمالی) – پلاک۱۱۰۰- طبقه اول – واحد۳

دسترسی چند قدمی به مترو میدان انقلاب و دسترسی ولیعصر بلوارکشاورز و میدان فاطمی و هفت تیر و چهاراه ولیعصر و توحید و ستارخان

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی نیکوپسند:

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی نیکوپسند خیابان پیروزی

این آموزشگاه با مدیریت برایت با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه آرایشگری و زیبایی و در شرق تهران، اکثر دوره‌های آرایشگری را ارائه می‌دهد. بیشترین جذب آموزشگاه برای حرفه های آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ)، پیرایش و کوتاهی مو، کاشت ناخن، آرایش و میکاپ، رنگ موی زنانه میباشد. بعد از اتمام دوره ، مدرک فنی حرفه ای که بین المللی میباشد برای شما اعطا میشود.

شماره تلفن های تماس:  ۷۷۴۳۹۵۴۰۰۹۱۹۲۵۹۱۸۸۲

 آدرس آموزشگاه : خیابان پیروزی، روبروی متروی نبرد (خیابان ۲۱ متری دهقان)، کوچه سوم شرقی(سرکندی)- پلاک ۲ -واحد ۱

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی سیمای درخشنده:

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی سیمای درخشنده ستارخان

آموزشگاه آرایشگری و زیبایی سیمای درخشنده یکی از مشهورترین آموزشگاه‌های آرایشگری و زیبایی در ایران است که چند سال پیش در صدا و سیمای کشور با ایشان مصاحبه شده بود. این آموزشگاه با بیش از ۳۰ سال سابقه در ارائه دوره‌های مختلف آرایشگری و زیبایی، به دانشجویان خود آموزش‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. از جمله دوره‌هایی که در این آموزشگاه برگزار می‌شود می‌توان به آموزش صفر تا صد آرایش دائم، کوتاهی و پیرایش مو، شینیون ريا، خودآرایی ، آرایش عروس، میکاپ حرفه‌ای، کاشت ناخن، طراحی ابرو و… اشاره کرد. کادر مدرسهای این آموزشگاه با تجربه و مجرب بوده و با استفاده از مواد و تجهیزات به‌روز و مدرن، دانشجویان خود را در زمینه‌های مختلف آرایشگری تربیت می‌کنند. همچنین آموزشگاه سیمای درخشنده با توجه به نیاز شما، دوره‌های آموزشی را با سطح مختلف ارائه می‌دهد و می‌توانید برای شرکت در دوره‌های آموزشی این آموزشگاه ثبت نام کنید.

لطفا قبل از ثبت نام در هر آموزشگاهی، اطلاعات لازم را در مورد دوره‌های آموزشی، مدت زمان و هزینه‌ی آن‌ها، سطح دوره‌ها و موارد دیگر مربوط به آموزشگاه جمع‌آوری کرده و براساس نیاز و سطح خود، انتخاب کنید

یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های این حوزه در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.